Inspirują

Joanna Ładnowska Matys - Dżoaśka w naszym DT od 2014-2016

Ciężko jest przedstawić się w kilku zdaniach więc powiem tylko, że pod pracami podpisuję się jako Dżoaśka, mieszkam z moim mężykiem wspaniałym na Dolnym Śląsku, w Legnicy, gdzie mam swoją małą dziuplę zwaną przez innych pracownią, scraproomem, gabinetem albo (przez moją przyjaciółkę) 'burdelownią'- chyba sugeruje przez to, że nie mam tam porządku ;) W każdym razie właśnie tam się zaszywam i tworzę. Nie mam ulubionego stylu, klimatu... robię to, co mi w duszy zagra. Na moim fejsbukowym profilu Kartoteka Joasi i blogu możecie zobaczyć jak różne są moje wytwory, zachęcam Was do tego bardzo serdecznie :)
Cieszę się bardzo, że będziemy się teraz często spotykać, mam też nadzieję, że uda mi się Was zainspirować!
Pozdrawiam Was ciepło - Dżoaśka

 ***
Ania Kaizik Mielczarek - w naszym DT w roku 2014-2016

Mam na imię Anna. Prywatnie mama i żona, posiadaczka dwóch niesfornych kotów i głowy pełnej marzeń. Zawodowo bibliotekarka, której ciągle brak czasu na przeczytanie wszystkiego tego co by chciała, czego efektem są parapety pełne książek odłożonych „na potem”.
Pracą z papierem zafascynowana jestem od prawie trzech lat. To wymagające hobby jest dla mnie przede wszystkim wspaniałą formą odpoczynku – wyrosło z potrzeby piękna, otaczania się rzeczami niezwykłymi, jednostkowymi.
Moją ulubioną formą papierowych mediacji są kartki, nie stronię także od wykonywania albumów oraz małych form – tagów, kalendarzy, notesów. Trudno mi określić swój styl – trochę retro, trochę vintage – a wszędzie kwiaty, kwiaty, kwiaty, które uwielbiam!
Jestem autorką bloga Moje Papierzaste. Zapraszam także na Facebook’a – FP Moje Papierzaste.


Ponowne spotkanie z Agą Borysewicz! Tym razem będzie naszą gościnną projektantką w miesiącach czerwiec - sierpień!

http://agnes-b-handmade.blogspot.co.uk/ 
https://www.facebook.com/CreatedByAgnes/?fref=ts
https://www.facebook.com/Agnes-B-Digital-553373971441989/?fref=tsMariusz - jeden z niewielu Panów scrapujących w Polsce, twórcza dusza, twardo dążąca do wyznaczonych celów. Autor cudownych kompozycji kwiatowych i skomplikowanych projektów. Dziękujemy i czekamy na inspiracje!

Groszek - Linda zgodziła się zostać naszą projektantką gościnną w miesiącach luty - marzec. Jej prace charakteryzują się wyjatkową delikatnością, jasnością i eterycznością. Czekamy niecierpliwie na pierwsze wyzwania! Dziękujemy!
O sobie:  Mam na imię Linda, ale od sześciu lat tworzę i bloguję posługując się nickiem Groszek.Jestem mamą dwójki fantastycznych chłopców, lubię kawę i książki :)Na swoim blogu - groszeknawrzosowisku - pokazuję najczęściej kartki, mini albumy, czasami LO.Najbardziej podobają mi się prace warstwowe, romantyczne, z koronkami i kwiatkami, lubię też gdy dla kontrastu pojawia się ciemniejszy, bardziej wyrazisty akcent, ale w zasadzie w każdym stylu odnajduję coś co mnie zainteresuje i zachwyci.
Znajdziecie mnie tutaj:
MarysJa - Witamy na pokładzie gościnną projektantkę na miesiące listopad - grudzień! Od tej jesieni co dwa miesiące będziemy przyjmowały w nasze grono kolejne uzdolnione osoby. MarysJa rozpoczyna dla nas tę tradycję, dziękujemy!
O sobie: W metryce mam 31 lat, lecz w głowie i duszy aż tak staro mi nie jest :) Od kilku lat poznaję scrapbooking. Zaczęło się przypadkiem, jak w większości u Nas - scraperek. Orłem w tym co robię nie jestem. Ale kocham to robić i nawet najdłuższe "dziubanie" nie jest dla mnie czasem zmarnowanym.
Scrapbooking to mój sposób na życie. Bo dzięki niemu mam na przysłowiową "bułkę" ;) Ale - co ważniejsze, mam swój mały świat i chwile (ba! czasem długie godziny) tylko dla siebie :) Uwielbiam pracę z papierem. Kocham patrzeć jak to, co w głowie można "ubrać" za pomocą papieru, kwiatków i innych dodatków.
Zostałam wybrana na gościnną projektantkę w BK i szczerze wierzę, że będzie to moim przewspaniałym czasem rozwijania się i tworzenia rzeczy najniezwyklejszych :)
Znajdziecie mnie tutaj:Olga Niemczenko - grafik komputerowy, przedsiębiorca, pożeracz syberyjskich pielmieni i wielbicielka kwiatów. Białe Kruczki wyzwoliły we mnie dawne pasje wzornicze. Przez kilka lat projektowałam desenie dla najlepszych polskich fabryk dywanów. Z przyjemnością i entuzjazmem wykorzystuję to doświadczenie, wnosząc coś od siebie do świata scrapbookingu, który jest dla mnie nową przestrzenią. Cieszę się jak dziecko, że mogę dzielić się swoją pasją z Wami. Więcej moich dzieł można zobaczyć tu:

Olga zaprojektowała dla nas kolekcję Piaski Pustyni, którą będziecie mogli podziwiać i zakupić już niebawem! Ponadto jest od początku nieocenionym współpracownikiem i opiekunem graficznym Białych Kruczków, dziękujemy! Marta Piekarczyk - mam na imię Marta i mieszkam razem z synem i mężem  w małym mieście pod Krakowem. Jedną z moich pasji jest scrapbooking - od dawna digital, od roku ten realny - namacalny. Zakochałam się w pracach mediowych, alterowaniu. Jest to mój sposób na spędzenie wolnej chwili w towarzystwie wszelakich mgiełek, farb , papierów, kwiatów.... Ciągle odkrywam nowe techniki i materiały, chłonę wszystko jak gąbka. Powoli spełniają się także moje ciche marzenia. Projekty tekturek mojego autorstwa możecie już kupić w firmie I KROPKA, natomiast kolejne właśnie się urealniło za sprawą Białych Kruczków -  wychodzi moja pierwsza kolekcja papierów. Mam nadzieję, że Wam się spodobają-  włożyłam w nie dużo serca i pracy.
 To co tworzę w wolnej chwili można podglądać na moim blogu:

Marta zaprojektowała dla nas kolekcję 6 dwustronnych papierów 
Taniec Kwiatów

 * * *


Agnieszka Borysewicz - w sieci znana jako Agnes B. Jestem mamą, żoną oraz kurą domową, która od kilku lat mieszka na Zielonej Wyspie. Wykonuję przeważnie kartki, bo chyba najlepiej mi one wychodzą, ale czasem potrafię walnąć też mix-mediowe LO. Ostatnio polubiłam digi scrapbooking...a dowodem tego jest moja pierwsza kolekcja papierów, które stworzyłam dzięki Białym Kruczkom! Dziękuję za tą szansę...bo spełniło się jedno z moich marzeń!
Zapraszam na mojego bloga: 

Agnieszka zaprojektowała dla nas kolekcję 6 dwustronnych papierów
Bon Voyage!


2 komentarze:

  1. Super Gratuluje dziewczyny... a papiery są cudowne.

    OdpowiedzUsuń
  2. Kolejne papierki, które żal będzie ciąć:P przepiękne - gratuluje dziewczyny...świetna robota!

    OdpowiedzUsuń