Goście

Witam wszystkich!
Chciałabym zaprosić tu każdą osobę, która stworzy pracę z naszych materiałów i zechce się nią z nami podzielić na kruczkowym blogu. Zapraszam więc wszystkich, ponadto wśród uczestników wylosujemy szczęśliwą osobę, którą nagrodzimy ciekawym kitem scrapowym!

ZAPRASZAM

Handmade by Karasiowa - Ania Karpińska-niesamowicie utalentowana i rozpoznawalna w swoich pracach, przemiła osoba. Zawsze służy dobrą radą i pomysłem, za co tutaj bardzo chcielibyśmy jej podziękować. A o sobie pisze: Od 23 lat jestem żoną Karasia , mamą pełnoletnich już córek Pauli i Klaudii a także nastoletniego syna Filipa .
Jestem od lat wielbicielką sportów wszelakich , niegdyś czynnie dziś tylko biernie - w szczególności  piłki siatkowej mężczyzn i Justyny Kowalczyk .
Zakochałam się w Indiach - choć nigdy tam jeszcze nie byłam , w ich kulturze , obyczajach , strojach !!! , a przede wszystkim filmie i kuchni .
Od lat uwielbiam czytać i zbierać książki  różniaste , sensację , psychologiczne, obyczajowe. Uwielbiam swoje dzieci i ...... kolor fioletowy  :)))))
Od lat jestem zagorzałą  obrończynią praw dzieci i zwierząt , a od 21 lat wegetarianką. O
d 2005 r. oddana całym sercem i duszą haftowi krzyżykowemu , od maja 2013r. również i kartkom - czyli typowa kartkomaniaczka ze mnie :).

Manufaktura AgMi - Agnieszka - wiecznie młoda (duchem ;) ) mamcia dwóch studentów i jednego przedszkolaka…
Choć moją ulubioną porą roku jest oczywiście lato… to całe moje dotychczasowe życie mieni się kolorami jesieni (co zresztą widać w moich pracach). Lubię to, co robię… zarówno jeśli chodzi o (jak ja to spolszczyłam na swój użytek)  „kartkowanie” (czyt.: „rękoczyny” lub „rękotwory” ) jak i pracę zawodową.
Ale… potrafię odłożyć wszystko na później (no dobra… poza tą pracą zawodową- jej się nie da)  żeby tylko maksymalnie wykorzystać czas -darowany mi przez los- na zabawy z moim małym synkiem Maksem :D

Arttscrap -  Shiart czyli Maria jest miłośniczką twórczości z mediami. Jej prace kipią kolorem, pozytywną energią i pasją. Osiągnęła rozpoznawalny styl, tworzy z miłości do papieru i dla przyjemności. Zasłużenie zdobywczyni wielu scrapowych wyróżnień! Dziękujemy!

Pracownia Agnes - Agnieszka jest szczęśliwą mamą córeczki, właścicielką najwierniejszego przyjaciela - psa i posiadaczką własnej pracowni. Tworzy przecudne przepiśniki, exploding boxy i albumy. Uwielbia pastele, shabby chic i kwiaty, mnóstwo kwiatów! Marzy o domu na wsi, uszczęśliwianiu zwierzaków i spokoju, i to wszystko najlepiej w Chorwacji :-) Wykorzystując nasze przepiśnikowe wkłady tworzy prawdziwe dzieła sztuki, dziękujemy!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz